NakupSiTu.cz  pro Vás vytvořilo věrnostní program, který nemá na českém internetu obdoby.

 

Zapojit se do něj může každý svou registrací na stránkách NakupSiTu.cz, nebo na každé jiné stránce zapojené do systému NakupSiTu.cz. Registrovaný zákazník bude za každý svůj nákup dostávat Kup-Pointy podle hodnoty zboží.

Kup-Point je virtuální měna, kterou u nás můžete platit. Nemáme nastavené limity na užívání
Kup-Pointů. Nenabízíme Vám žádné uměle vytvořené slevy. To, co máte u nás našetřené v podobě Kup-Pointů, můžete využít na slevu. Přímo v nákupním košíku si odečtete z ceny zboží Vámi určené množství Kup-Pointů. Budete-li mít dostatek Kup-Pointů, můžete si od nás nebo našich dodavatelů odnést zboží za půlku, třetinu nebo úplně zdarma.

Říkáte si, že Vám nabízíme něco revolučního? Zašli jsme ještě dál. Víme, že informace o dobrých zkušenostech se mezi lidmi rychle šíří. Proto jsme se rozhodli odměnit každého, kdo tento systém doporučí. Jsi u nás registrovaný a řekl jsi o nás někomu? Odměníme Tě za to! Každého komu jsi NakupSiTu.cz doporučil, registrujeme jako tvého kamaráda.

 

 

Z nákupu tvých kamarádů dostaneš polovinu Kup-Pointů, které bys dostal, pokud by sis zboží koupil sám. Čím víc kamarádů, tím víc Kup-Pointů.